Terminy w których wydajemy wypisy w poszczególnych miastach. Pamiętaj o dodaniu obowiązkowo maksymalnie 2 dni robocze przed terminem (o ile nie jest napisane inaczej), do swojego profilu na naszym portalu następujące dokumenty:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Prawo jazdy obie strony
  • Dowód rejestracyjny z adnotacją „TAXI” obie strony
  • Zdjęcie do identyfikatora (jeśli wymagane)
  • Umowę najmu auta lub użyczenia (do wygenerowania na portalu)
  • Orzeczenie lekarskie i psychotesty

Po skompletowaniu dokumentów, zapisz się na listę: zapisy na wydawanie licencji.

Uwaga! Ze względu na to że każdy urząd wymaga oryginału zaświadczenia o niekaralności oraz często losowe dokumenty wglądu w oryginałach, konieczne jest spotkanie w dniu składania wniosków przy urzędzie. Dodatkowo – jeśli pracujesz w aglomeracji np. Śląsk – i chcesz więcej jak jeden wypis, potrzebujesz kilku zaświadczeń ponieważ one są zabierane przez urząd.

Zdjęcia – w mieście gdzie jest informacja o zdjęciu, wyślij do nas cyrfową wersję, lub zabierz na spotkanie. Wymiary to 35x 45 mm, białe tło. Jeśli nie masz odbitek – wyślij do nas wersję elektroniczną, zrobimy odbitkę w biurze bez opłat.

Umowa najmu/użyczenia – ma być sporządzona między właścicielem auta a firmą. Jeśli jest więcej jak jeden właściciel, lub nie Ty jesteś właścicielem auta – to umowę należy sporządzić z właścicielem/ami. W tym celu pobierz wzór umowy: https://docs.google.com/document/d/1cK_hKr6CoIxvedvgtdvE_f7mlYHeuKxZjalu0K1tkU0/edit, daj do podpisania właścicielowi/om i przynieś ze sobą na spotkanie (tyle kopii ile chcesz wypisów w przypadku Śląska!) Zwróć uwagę na to, że są dwa miejsca na dane osobowe – jeśli właścicielem jest jedna osoba – to uzpełnij tylko jedno, jeśli dwie – muszą wpisać się obie.

Łódź

Dokumenty prosimy dostarczać do biura, czyli zdjęcie i zaświadczenie o niekaralności, reszta będzie na miejscu zeskanowania. Wnioski będą składane na bieżąco.

Upoważnienia

Jeśli nie chcesz czekać na załatwienie sprawy przez nas – poproś o upoważnienie. Na miejscu w urzędzie będziesz musiał wnieść opłatę w wysokości 17 zł za pełnomocnictwo. Przesyłka będzie wysłana pocztą. Przy zapisie na odbiór wypisu podaj informację o potrzebie upoważnienia.

Terminarz

  • Poznań – 13.03.2020, Spotkanie parking przy urzędzie ul. 28 Czerwca 1956 r godz. 10:00 – 11:00, wymagane zdjęcie 35x45mm, kontakt: 730 105 872.
  • Reszta miast – czekamy na wydanie poprzednich wypisów. Kolejne terminy będą ustalone na dni po 16 marca.

Gdzie nie można wyrobić licencji:

  • Gdańsk – urząd nie wydaje licencji bez taksometru (wymagane zdjęcie) , jeśli masz taksometr i chcesz wypis – skontaktuj się z nami mailowo.
Nie ma Twojego miasta na liście? Napisz do nas, zorganizujemy termin na wyrobienie dla Ciebie wypisu z licencji.