W części miast mamy już złożone wnioski o licencji Taxi i czekamy na ich odbiór. Osoby które mają już komplet dokumentów prosimy o wpisanie się na listę formularz zapisu . Bardzo prosimy o wpisywanie się na niego dopiero w momencie kiedy masz już wpis Taxi w dowodzie rejestracyjnym. Prosimy mieć też na uwadze, że kontaktować się będziemy dopiero kiedy fizycznie otrzymamy licencję główną w danym mieście co może jeszcze chwilę potrwać. Nie we wszystkich miastach da się na ten moment wypis i licencje zrobić, Łódź oraz Warszawa do tej pory utrudniają i wymagają okazania świadectwa legalizacji taksometru. W dniu w którym w Twoim mieście będzie można iść do urzędu i wyrobić wypis z licencji – otrzymasz powiadomienie sms.

Na portalu została udostępniona zakładka „dokumenty”. Osoby mające komplet dokumentów chcące odebrać wypis – prosimy o dodanie wszystkich dokumentów. Prosimy dodać tylko i wyłącznie kolorowe skany, zdjęcia mogą nie być akceptowane przez urząd.

Strona z dokumentami


Ważne! Zaświadczenie o niekaralności akceptowane będzie nie starsze niż 30 dni w dniu składania wniosku. Nie wyrabiaj zaświadczenia już teraz –
w dniu wydania licencji w danym mieście pojawi się informacja na portalu oraz sms-owa o rozpoczęciu składania wniosków, wtedy cyklicznie będziemy składali grupowe wnioski o wypisy, będziesz miał czas na to, aby dostarczyć nowe, akceptowane zaświadczenie. Przynajmniej do 31.03.2020 opłaty za wydanie wypisu z licencji będą po naszej stronie a dokumenty za Ciebie złożymy w urzędzie samodzielnie.

Przypominamy też o liście miejsc gdzie możesz zrobić przegląd „taxi” bez taksometru: Gdzie już zrobię przegląd Taxi na nowych zasadach

Formularz zapisu na wypis z licencji: https://mbpartners.atlassian.net/servicedesk/customer/portal/2/group/18/create/61