Szanowny kierowco! 馃榾
Mamy dla Ciebie dobre wiadomo艣ci! By膰 mo偶e dosz艂y Ci臋 s艂uchy, 偶e w Twoim mie艣cie startuje us艂uga dostaw przesy艂ek dla polskiego giganta e-commerce. Us艂uga ju偶 zosta艂a uruchomiona z powodzeniem w Warszawie i teraz czas na pozosta艂e miasta.
Dodatkowe zlecenia to dodatkowe pieni膮dze dla Ciebie, kt贸re w obecnej sytuacji pandemicznej z pewno艣ci膮 ka偶demu si臋 przydadz膮.
Wiele rzeczy i kwestii mo偶e jeszcze wymaga膰 dopracowania, poniewa偶 tego typu us艂uga jest wyj膮tkowa i bardzo innowacyjna na rynku, dlatego potraktujmy to wsp贸lnie jako wyzwanie i razem dopracujmy us艂ug臋 tak, aby wszyscy byli maksymalnie zadowoleni – Ty i klienci.
Na czym polega us艂uga?
Jako kierowca realizujesz zlecenia dowozu przesy艂ek ze sklepu stacjonarnego – s膮 to produkty u偶ywane przez wszystkich, zapakowane w zgrabne lekkie pude艂ka, na kt贸rych jest etykieta wraz z kodem QR.
Sklepy znajduj膮 si臋 w galeriach handlowych – co jest doskona艂膮 informacj膮, poniewa偶 w wi臋kszo艣ci galerii s膮 do godziny bezp艂atne parkingi, a je偶eli takie nie s膮, to ju偶 jeste艣my w procesie organizowania bezp艂atnych wjazd贸w na ich teren dla naszych kierowc贸w.
Je偶eli u Ciebie w mie艣cie jest problem z parkowaniem przy galerii – daj nam zna膰. Je偶eli oka偶e si臋, 偶e musia艂e艣 zap艂aci膰 za parking – zr贸b zdj臋cie biletu parkingowego lub innego dowodu op艂aty parkingowej a zwr贸cimy Ci op艂at臋.
B臋dziemy d膮偶y膰 do tego, aby pracownik sklepu dostarcza艂 Ci zam贸wiony towar na miejsce parkingowe.
Jednocze艣nie mo偶esz odebra膰 nawet 5 przesy艂ek ze sklepu, zgrupowane systemowo w jedn膮 okolic臋 dostawy. Ka偶da przesy艂ka jest p艂atna osobno, wi臋c robi膮c jeden odbi贸r ze sklepu, mo偶esz zrealizowa膰 nawet 5 p艂atnych zlece艅 jednocze艣nie, a poniewa偶 zlecenia zgrupowane s膮 w jednym zaw臋偶onym obszarze, to z jednego punktu do drugiego, odleg艂o艣ci s膮 bardzo ma艂e.
Odebrane ze sklepu przesy艂ki zawozisz na adres klienta wskazany w aplikacji, otrzymujesz te偶 nr telefonu do klienta. Scenariusze dostawy mog膮 by膰 dwa, du偶o tutaj zale偶y od Ciebie 馃檪 Dostawa przewiduje dostarczenie towaru pod drzwi klienta, ale z racji covid czy utrudnionego parkowania, mo偶esz zadzwoni膰 do klienta i zasugerowa膰 mu wyj艣cie po przesy艂k臋 do Ciebie – wi臋kszo艣膰 klient贸w si臋 na to bezproblemowo zgodzi, b臋d膮c pod wra偶eniem szybko艣ci dostawy, ale oczywi艣cie trzeba bra膰 pod uwag臋, 偶e dla niekt贸rych os贸b mo偶e by膰 to niemo偶liwe. Wi臋kszo艣膰 z klient贸w to kobiety, kt贸re mog膮 by膰 zaj臋te domowymi sprawami czy opiek膮 nad dzieckiem.
Zasi臋g us艂ugi jest ograniczony do promienia 5km od sklepu, czyli realnie odleg艂o艣膰 do przejechania to b臋dzie max 7km. Je偶eli b臋dzie wi臋ksza odleg艂o艣膰, to za ka偶dy kilometr otrzymasz dodatkowo 2 z艂 oraz 12,30 z艂 stawki bazowej za ka偶d膮 przesy艂k臋. Odbieraj膮c np. 3 przesy艂ki i wykonuj膮c 10km, otrzymasz 36,90 z艂, co da realnie 3,69 za ka偶dy przejechany kilometr z dostaw膮.
Jeste艣my przekonani, 偶e dobre dzia艂anie us艂ugi umo偶liwi nam wprowadzanie kolejnych klient贸w w aplikacji, tak aby by艂o ich jak najwi臋cej, co sprawi, 偶e zarobki naszych kurier贸w, b臋d膮 najwy偶szymi w bran偶y – to le偶y w interesie nas wszystkich i liczymy na Wasze wsparcie w ulepszaniu us艂ugi!

Link do rejestracji: https://mbpartners.pl/praca/xpressdelivery/