MB PARTNER

Współpraca bardzo korzystna dla Ciebie

Obsługa Glovo

Możesz również u nas rozliczyć Twoje dochody z aplikacji Glovo, jeśli pracujesz jako dostawca oraz kierowca - płacisz tylko jedną prowizję.

Rozliczenia B2B

Rozliczamy również firmy, jeśli chcesz pozostać na swojej działalności lub zatrudniasz kierowców, rozliczymy ich za Ciebie!

Program partnerski

Zarabiaj za polecenia nowych kierowców - za każdą poleconą osobę dostaniesz darmowe rozliczenia, a za każde kolejne 5 osób bonus gotówkowy wypłacony na konto!

Najtańsze rozliczenia

Pobieramy jednorazową opłatę 40 zł (20 zł jeśli pracujesz jako kurier) przy rozliczeniu, jeśli w danym tygodniu nie wypłacasz pieniędzy - nie płacisz nic!

Internetowy serwis

Zarządzaj swoimi płatnościami przez wygodny serwis oraz aplikację android. Wszystkie sprawy i dokumenty możesz wysyłać online!

Karty paliwowe

Oszczędzaj tankując na 3 popularnych stacjach. Zniżki do 20 gr/litr oraz 15% na myjnie i akcesoria. Automatyczne rozliczanie wydatków z karty paliwowej.

Zacznij od
zostawienia maila

Wystarczą
trzy kroki

Krok 1

Zarejestruj swoje konto kierowcy/kuriera

Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je i wyślij wszystkie wymagane dokumenty. Będą Ci potrzebne: Dowód osobisty, świadectwo o niekaralności, zdjęcie profilowe i umowa z nami!.

Krok 2

Załóż konto na MB Partner

Załóż konto w naszym serwisie rozliczeniowym. Dzięki rejestracji większość spraw między nami załatwisz online!

Krok 3

Podpisz umowy i podepnij swoje konto kierowcy/kuriera

Po zalogowaniu postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi w aplikacji, aby poprawnie podpiąć swoje konto i wygenerować wszystkie wymagane dokumenty. Wszystkie najważniejsze informacje dostaniesz od nas mailem.

Co mówią nasi kierowcy?

Jedyny Partner, który bez gwarancji czy będę z nim współpracować, udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Firma, z którą mam stały kontakt i czuję opiekę i pomoc zawsze kiedy tego potrzebuję. Uczciwa i rzetelna! Absolutnie polecam współpracę :)

Paweł

Warszawa

Jak dla mnie rzetelna firma, płacą na czas wszystko się zgadza z tym co od samego początku podawali w warunkach. Polecam partnera.

Bartek

Trójmiasto

Ekstra współpraca, kasa na czas tak jak było ustalone od samego początku. Pomoc w 100 % jeśli ma się jakiś problem. Wielki PROPS.

Marek

Wrocław

Ekstra współpraca, kasa na czas tak jak było ustalone od samego początku. Pomoc w 100 % jeśli ma się jakiś problem. Wielki PROPS.

Adrian

Wrocław

Stały kontakt z pracownikami, szybka reakcja na moje zapytania lub problemy, nie tak jak u innego partnera gdzie czekałem tydzień na jakąkolwiek odpowiedź. Polecam.

Michał

Łódź

Bardzo dobra firma w moim odczuciu. Wyczerpujące wyjaśnienia, bardzo dobry kontakt z obsługą firmy. Przejrzyste rozliczenia, wszystko terminowo. Jeśli mam jakiś problem zawsze mogę liczyć na pomoc z ich strony. Jestem zadowolony ze współpracy z nimi, polecam.

Robert

Katowice