Wolt działa w wielu miastach i jest konkurencją dla innych, popularnych firm jak Glovo czy Uber Eats. Wolt oferuje nam elastyczne zajęcie, które możemy wykonywać na co dzień. Klienci zamawiają jedzenie na dowóz, a dostawca zarabia, dowożąc je w wyznaczone miejsce. Czy warto zostać kurierem Wolt? Jak zacząć pracę w Wolt i jak plasują się zarobki? Sprawdź koniecznie!

Czym jest Wolt?

Wolt jest aplikacją kurierską, która ułatwia robienie zakupów oraz pozwala nam odkrywać nowe, nieznane nam dotąd miejsca, z najlepszym w mieście jedzeniem. Klient wybiera tylko restaurację oraz danie, a kurierzy Wolt dostarczają zamówienia pod drzwi. Jak to jednak wygląda od strony kuriera Wolt?

Kurier Wolt dostarcza dania i produkty z wielu lokalnych restauracji i sklepów na terenie całego miasta. Firma oferuje bardzo elastyczne godziny pracy. Do aplikacji logujesz się wtedy, kiedy chcesz. Wystarczy tylko mieć samochód, rower albo skuter, a cały ekwipunek typu torba, koszulki, kask lub czapka, przeciwdeszczowa kurtka oraz spodnie dostaniesz od firmy.

kurier Wolt

Dzięki temu, że to elastyczna praca, możesz traktować ją zarówno jako możliwość dorobku do pensji, jak i codzienne zajęcie. Możesz jeździć kilka godzin, w czasie przerwy na lunch lub cały dzień. Pracujesz w godzinach, które sam ustalasz. Aplikacja Wolt informuje cię, że dostałeś zamówienie, a ty je dowozisz (podobnie jak w innych aplikacjach).

Jak zacząć pracę?

Praca Wolt to zajęcie, które nie wymaga od ciebie książeczki sanepidowskiej, licencji, oklejania pojazdu ani posiadania kasy fiskalnej. Nie musisz mieć też prawa jazdy, wielu kurierów dowozi zamówienia rowerem, skuterem, a nawet hulajnogą elektryczną.

Zacznij więc od rozpoczęcia współpracy z partnerem Wolt, takim jak MB Partner. Zarejestruj się poprzez panel dla kurierów. Następnie prześlij niezbędne dokumenty i postępuj według zawartej poniżej instrukcji, pobierz aplikację, przejdź szkolenie i to wszystko. Jesteś już gotowy!

Wolt

Zarabiaj jako dostawca Wolt

Zaczynam już dziś!

Dzięki podpisaniu umowy, Partner Wolt ułatwi ci całą procedurę. Nie potrzebujesz wówczas zakładania własnej działalności, aby wykonywać swoją pracę. Współpraca z partnerem pozwoli ci skorzystać z wielu benefitów, promocji i ulg. MB partner nie pobiera dodatkowych prowizji, a jeżeli realizujesz dostawy za pomocą skutera lub samochodu, dostaniesz kartę paliwową oraz atrakcyjne rabaty na paliwo.s

kurier wolt z torbą

Zalety pracy w Wolt

  • Dzięki Wolt sam możesz wybrać, kiedy i gdzie realizujesz dostawy, masz elastyczne godziny pracy.
  • Nie musisz wozić ze sobą gotówki ani terminala. Wszystkie zamówienia realizowane są na podstawie przedpłaty.
  • Dodatkowo dostaniesz wsparcie live support, który szybko rozwiązuje wszelkie problemy, odpowie na każde twoje pytanie, a ty możesz skupić się na dostawie.
  • Kurierzy mogą wybrać system zamówień łączonych i wykonywać dostawy jednocześnie.
  • Korzystając z aplikacji, otrzymasz atrakcyjne dodatki za odległość.
  • Wolt zapewni Ci wszystkie potrzebne do jazdy akcesoria.

Wolt – zarobki

Poprzez aplikację Wolt możesz zarobić naprawdę dobre pieniądze na dostawach. Średnio będzie to ok. 25 – 30 zł za godzinę. Aplikacja pozwoli Ci jednak uzyskać też znacznie większe zarobki.

Kurierzy, którzy pokonują więcej kilometrów, mogą liczyć nawet na kwoty rzędu 45 – 48 zł za godzinę (jeżeli utrzymają tempo np. trzech zamówień na godzinę w mniej sprzyjających jeździe porach roku). Tak więc za trzy godziny będzie to już kwota ok. 135 – 144 zł plus dodatki za odległość.

Duże zaangażowanie w pracę pozwala nam cieszyć się jeszcze większymi zarobkami. Dodatkowym atutem są oczywiście napiwki. Żadna z tych kwot nie będzie jednak kwotą stałą, ponieważ sam ustalasz godziny pracy i sam decydujesz, ile zarabiasz!

Wolt

Zarabiaj jako dostawca Wolt

Zaczynam już dziś!