Aplikacje do zamawiania jedzenia stały się wręcz nieodłącznymi elementami naszego codziennego życia. Możliwość szybkiego zamówienia posiłku, który zostanie ekspresowo dostarczony to wygoda, na którą mogą sobie pozwolić wszyscy użytkownicy smartfonów. Na czym polega i jak działa aplikacja Bolt Food, jak rozpocząć pracę jako dostawca i dlaczego warto podjąć taką współpracę?

Jak działa aplikacja Bolt Food?

Działanie aplikacji Bolt Food jest niezwykle proste i intuicyjne. Użytkownicy, którzy pobrali aplikację Bolt ze sklepu Google Play lub App Store i posiadają ją na swoim urządzeniu, mogą zamawiać jedzenie z okolicznych lokali gastronomicznych za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy wybrać posiłek z dostępnych restauracji, opłacić zamówienie, określić dokładną lokalizację, gdzie kurier zostawi posiłek i… czekać na dostawę jedzenia.

Możliwość szybkiego zamawiania posiłków przy użyciu urządzenia mobilnego jest doskonałym ułatwieniem, szczególnie dla osób, które pracują w miejscach, gdzie rozmowy telefoniczne nie są pożądane. Z Bolt Food korzystają pracownicy biur, sprzedawcy w supermarketach, a nawet lekarze i prawnicy w przerwie pomiędzy pacjentami i klientami. To także wygoda dla osób, które przebywają w domu, ale zwyczajnie wygodniej jest im zamawiać posiłki przez aplikację. Zamówione jedzenie zostaje dostarczone przez kuriera Bolt Food, a zamawiający mogą śledzić postęp dostawy w aplikacji. Jak wygląda praca dostawcy Bolt Food?

Na czym polega praca w Bolt Food?

Praca w Bolt Food jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które zarówno poszukują dodatkowego zarobku, jak i chcą traktować tę pracę jako główne źródło utrzymania. Co ważne, każdy dostawca indywidualnie ustala sobie godziny, w których chce pracować, dzięki czemu połączenie Bolt Food ze studiami, czy inną pracą jest wygodne. Co więcej, kurier samodzielnie wybiera środek transportu – od roweru, rolek i hulajnogi po samochód, dzięki czemu pracę można wykonywać niezależnie od pogody.

bolt food praca

Jak rozpocząć pracę w Bolt Food?

Aby otrzymać swoje pierwsze zlecenie, najpierw należy zarejestrować się jako kurier Bolt Food poprzez przygotowany do tego celu formularz rejestracyjny. Następnie konieczne będzie zapoznanie się z prezentacją szkoleniową i wypełnienie krótkiego testu kuriera. Po ukończeniu zadań należy pobrać aplikację Bolt Courier i zalogować się przy użyciu numeru telefonu.

Podejmując pracę w Bolt Food, warto zdecydować się na współpracę z partnerem rozliczeniowym, który pomoże w dopięciu wszelkich formalności i zajmie się rozliczeniami z aplikacji. Kurierzy współpracujący z MB Partner, nie muszą prowadzić swojej własnej działalności i zajmować się księgowością w celu zarobienia dodatkowych pieniędzy. Ponadto MB Partner zapewnia terminowe wypłaty, najniższe podatki i zastosowanie wszystkich możliwych ulg w zależności od wieku i statusu ucznia lub studenta.

Bolt Food

Rozpocznij pracę jako dostawca Bolt Food

Zaczynam dzisiaj!

Należy wspomnieć, że kurierzy współpracujący z MB Partner mają zapewnione legalne zatrudnienie, bez zbędnych i zawiłych formalności. Wszystkie umowy są jawne i proste w zrozumieniu, a dostawcy mogą liczyć na wsparcie ze strony partnera. Dzięki dostępowi do specjalnego panelu kurierzy mają ciągły dostęp do swoich danych i dokumentacji, począwszy od zestawienia podatków, po szczegółowe wpływy i rozliczenia

Po dopełnieniu wszelkich formalności, MB Partner na prośbę kuriera wysyła do dostawcy termiczną torbę Bolt. Warto zaznaczyć, że kurierzy mają możliwość wypożyczenia skutera elektrycznego, jeśli ich środek transportu jest niedostępny lub niesprawny. Ponadto dostawcy mogą otrzymać specjalne rabaty na tankowanie na wybranych stacjach benzynowych.

Bolt Food – wygodne zamawianie i wygodna praca

Bolt Food to przede wszystkim możliwość komfortowego i szybkiego zamawiania jedzenia do dowolnej lokalizacji, objętej obszarem pracy kurierów. Dzięki aplikacji można sprawnie i za kilkoma kliknięciami zamówić posiłek do domu, pracy lub szkoły. To także doskonała okazja do dodatkowego zarobku jako kurier Bolt Food. Możliwość samodzielnego ustalenia dni i godzin pracy oraz proste formalności i szybkie rozliczenia umożliwiają połączenie pracy z innymi zajęciami w ciągu dnia.