Chciałbyś zostać kierowcą Ubera lub Bolta, ale nie masz własnego samochodu? Teraz to żaden problem – aby rozpocząć pracę, wcale nie musisz być posiadaczem czterech kółek. Możesz wynająć samochód od MB Partner. To rozwiązanie dla każdego, proste, łatwe i elastyczne.

Jakie zalety ma wynajem auta? Jakich formalności należy dopełnić, aby móc pracować jako kierowca Ubera lub Bolta? Jaką przewagę ma ta forma współpracy nad używaniem własnego auta? Oto wszystko, co warto na ten temat wiedzieć.

Na czym polega oferta wynajmu samochodu?

Oferta wynajmu samochodów została przygotowana z myślą o tych wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć współpracę z Uberem lub Boltem, ale nie dysponują własnym samochodem. To kolejne na długiej liście ułatwień dla potencjalnych kierowców – do tej pory nie musieli oni mieć własnej działalności gospodarczej, nie byli zobowiązani także aby wyrobić licencję taxi. Wystarczyło, że mają aktualne prawo jazdy. W chwili obecnej kierowcy nie muszą już mieć nawet własnego samochodu – mogą wynająć go od nas.

Jakie są zalety tego rozwiązania?

Wynajem samochodów Bolt i Uber to usługa zaprojektowana w taki sposób, aby każdy chętny mógł w dowolnej chwili zostać kierowcą Uber i Bolt, nawet jeśli nie dysponuje własnym samochodem lub z jakichś powodów po prostu nie chce używać go w celach zarobkowych. Jakie modele pojazdów można wynająć i jakie są obowiązki przyszłego kierowcy?

Uber

Pracuj jako kierowca Uber już dziś!

Zaczynam pracę

Szeroki wybór modeli samochodów

W galerii modeli naszych samochodów znajdziesz praktycznie nowe pojazdy w wielu wariantach. Chciałbyś usiąść za kierownicą nowoczesnego samochodu elektrycznego? A może wolisz klasyczne auto z silnikiem spalinowym? Zarejestruj się na naszej stronie i wybierz taki samochód, który spełnia Twoje wymagania i oczekiwania.

Zasady wynajmu są bardzo proste, a ilość formalności minimalna. Załatwimy je w ciągu zaledwie jednego dnia – jeśli skontaktujesz się z nami jeszcze dziś, już jutro możesz zasilić szeregi kierowców Uber lub Bolt, otrzymać pierwsze zlecenie i zacząć pracować na swoje wynagrodzenie.

Auto przygotowane do pracy

Każdy samochód z naszej oferty jest w pełni przygotowany do jazdy i pracy w Uber i Bolt. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz praktycznie od razu przystąpić do pracy i świadczyć usługi przewozu pasażerów. Pierwsze zlecenia możesz otrzymać prawie natychmiast po rozpoczęciu współpracy z Uber, nie tracąc czasu na formalności czy instalację aplikacji w samochodzie.

Serwis, ubezpieczenie, naprawy

Na przyszłych kierowców Uber czekają też inne udogodnienia. Nasz samochody są regularnie serwisowane i gotowe do pracy. Mają także aktualne ubezpieczenie OC/AC oraz TAXI, a kierowca Uber nie musi zaprzątać sobie głowy wymianą opon czy ewentualnymi naprawami samochodu.

Kierowca Uber i Bolt z własnym autem i wynajętym – podobieństwa i różnice

Każdy kierowca TAXI, Uber i Bolt musi posiadać aktualne prawo jazdy, dowód osobisty oraz zaświadczenie o niekaralności – niezależnie od tego, czy będzie realizował przejazdy własnym, czy wynajętym samochodem. Różnice obejmują natomiast kwestie przygotowania samochodu do jazdy (na przykład instalację aplikacji) oraz odpowiedzialności za stan techniczny samochodu.

Jeśli jesteś kierowcą, który do pracy postanowił używać własnego samochodu, będziesz zobowiązany do odpowiedniego przygotowania pojazdu. Ważny przegląd techniczny ze wpisem do dowodu rejestracyjnego to podstawa. Do tego oczywiście odpowiednie do warunków atmosferycznych opony, konieczność wykupienia ubezpieczenia – to wszystko oznacza koszty, nieraz dość wysokie. A jeśli w ogóle nie masz własnego auta, to jego zakup wyłącznie w celach zarobkowych może się okazać ryzykowną inwestycją.

Wynajem auta z oferty MB Partner może się więc okazać najbardziej trafionym rozwiązaniem – możesz pracować na swoje wynagrodzenie nie martwiąc się o to, czy Twój samochód „przejdzie” kolejny przegląd techniczny i nie myśląc o konieczności przedłużenia polisy czy zakupie nowego kompletu opon. O to wszystko dbamy my. Kierowcy Uber i Bolt mają również wspaniałą okazję do pracy za kierownicą nowoczesnych, wygodnych i oszczędnych w eksploatacji samochodów.

Co należy zrobić aby wynająć auto i rozpocząć współpracę jako kierowca Uber lub Bolt?

Do rozpoczęcia współpracy z Bolt lub Uber potrzebne będą Ci następujące dokumenty:

  • dowód osobisty potwierdzający, że masz ukończone 20 lat;
  • prawo jazdy od minimum roku;
  • aktualne (nie starsze niż 3 miesiące) zaświadczenie o niekaralności.

A czego nie musisz zrobić przed rozpoczęciem pracy kierowcy? Zupełnie niepotrzebne Ci będą:

  • założenie działalności gospodarczej,
  • samochód.

Jak wygląda proces wynajmu auta?

Aby realizować przewozy pasażerów jako jeden z kierowców Uber lub Bolt w samochodzie wynajętym, musisz wykonać zaledwie kilka prostych kroków. Pierwszym z nich jest wybranie pojazdu, który Cię interesuje. Kliknij „Wynajmij” i wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Nie zapomnij zaakceptować naszego regulaminu.

Poczekaj aż skontaktujemy się z Tobą – w międzyczasie możesz sprawdzić, czy posiadasz wszystkie wymagane dla przyszłego kierowcy dokumenty. Jeśli któryś z nich jest nieaktualny, jak najszybciej wymień go na nowy.

Kiedy nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, umów się z nim w dogodnym dla Ciebie terminie. Podpisz umowę o współpracy i wynajmie pojazdu, dokonaj wpłaty kaucji i odbierz wybrany przez siebie samochód. Auto jest przystosowane do pracy w aplikacji i gotowe do jazdy – możesz więc zacząć od razu.

Toyota Corolla MB PARTNER

Przejrzyste zasady najmu

Każdemu z naszych pracowników oferujemy przejrzyste i proste zasady – bez ukrytych kosztów, bez informacji zapisanych „drobnym drukiem”. Dla jak największego komfortu i bezpieczeństwa naszych kierowców wprowadziliśmy jedynie jedną opłatę, która obejmuje wszystkie inne związane z eksploatacją auta. Dzięki temu nigdy nie spotka Cię żadna nieprzyjemna niespodzianka.

Proponujemy wynajem samochodów różnej klasy i w różnej cenie – dzięki takiemu rozwiązaniu możesz dopasować koszt do swoich oczekiwań. A jeśli praca dla Uber Cię „wkręci”, zawsze możesz wynająć kolejne, bardziej nowoczesne i nieco droższe, auto. Zawsze jednak możesz być pewien, że nasze ceny wynajmu są konkurencyjne.

Zachęcamy do kontaktu

Zarejestruj się jako kandydat na kierowcę już dziś, a w niedługim czasie będziesz mógł zacząć pracę dla Uber w wynajętym, nowoczesnym i ekonomicznym samochodzie. Zapraszamy!