Czy wiesz, że współpracując z nami, możesz zarabiać za polecenia nowych osób? Pewnie tak, ale czy wiesz, że możesz za to zostać wynagrodzony?

Za polecenie każdej nowej osoby, która rozpocznie współpracę i wypłaci pieniądze, otrzymasz 3 darmowe rozliczenia do wykorzystania, co daje łączną kwotę 120 zł. Co więcej, za każde 5 osób otrzymasz 250 zł bonusu do rozliczenia w ramach zawartej z nami umowy. Pamiętaj też, że polecona osoba nie płaci za pierwsze rozliczenie nawet złotówki!

Ile zyskujesz? Razem jest to 850 zł, które możesz wykorzystać w najbliższych rozliczeniach!

Nadal za mało? 😉

Możesz skorzystać również z linku polecającego od Glovo (lub innej, dowolnej aplikacji), aby zarobić dodatkowe pieniądze! Z naszych wyliczeń wynika, że za każde 5 osób, które polecisz do Glovo, możesz zyskać dodatkowe 750 zł, a każda z Twoich poleconych osób również otrzyma bonus na start 💸.*


Jak zacząć zarabiać za polecenia?
W naszym portalu w sekcji programu polecającego znajdziesz swój unikalny link polecający. Możesz go wysłać do kolegi/koleżanki i poprosić, aby zarejestrowali się właśnie przez ten link. Link możesz dowolnie udostępniać, na stronach internetowych, formach czy grupach na facebooku, nie musisz ograniczać się tylko do znajomych 😉

Chcesz polecać też do Glovo? Najpierw zarejestruj się jako kurier i wykonaj kilka przejazdów. Otrzymasz na maila wiadomość z aktualnymi warunkami promocji oraz dzięki której wygenerujesz swój link polecający do Glovo. (Możesz też skorzystać z tego linku https://glovers.glovoapp.com/referrals/?lang=pl). Link do poleceń możesz podawać razem z naszym, aby zarabiać podwójnie.


*Promocja i warunki zgodne z warunkami programu polecającego firmy Glovo.