Szanowny kierowco! 😀
Mamy dla Ciebie dobre wiadomości! Być może doszły Cię słuchy, że w Twoim mieście startuje usługa dostaw przesyłek dla polskiego giganta e-commerce. Usługa już została uruchomiona z powodzeniem w Warszawie i teraz czas na pozostałe miasta.
Dodatkowe zlecenia to dodatkowe pieniądze dla Ciebie, które w obecnej sytuacji pandemicznej z pewnością każdemu się przydadzą.
Wiele rzeczy i kwestii może jeszcze wymagać dopracowania, ponieważ tego typu usługa jest wyjątkowa i bardzo innowacyjna na rynku, dlatego potraktujmy to wspólnie jako wyzwanie i razem dopracujmy usługę tak, aby wszyscy byli maksymalnie zadowoleni – Ty i klienci.
Na czym polega usługa?
Jako kierowca realizujesz zlecenia dowozu przesyłek ze sklepu stacjonarnego – są to produkty używane przez wszystkich, zapakowane w zgrabne lekkie pudełka, na których jest etykieta wraz z kodem QR.
Sklepy znajdują się w galeriach handlowych – co jest doskonałą informacją, ponieważ w większości galerii są do godziny bezpłatne parkingi, a jeżeli takie nie są, to już jesteśmy w procesie organizowania bezpłatnych wjazdów na ich teren dla naszych kierowców.
Jeżeli u Ciebie w mieście jest problem z parkowaniem przy galerii – daj nam znać. Jeżeli okaże się, że musiałeś zapłacić za parking – zrób zdjęcie biletu parkingowego lub innego dowodu opłaty parkingowej a zwrócimy Ci opłatę.
Będziemy dążyć do tego, aby pracownik sklepu dostarczał Ci zamówiony towar na miejsce parkingowe.
Jednocześnie możesz odebrać nawet 5 przesyłek ze sklepu, zgrupowane systemowo w jedną okolicę dostawy. Każda przesyłka jest płatna osobno, więc robiąc jeden odbiór ze sklepu, możesz zrealizować nawet 5 płatnych zleceń jednocześnie, a ponieważ zlecenia zgrupowane są w jednym zawężonym obszarze, to z jednego punktu do drugiego, odległości są bardzo małe.
Odebrane ze sklepu przesyłki zawozisz na adres klienta wskazany w aplikacji, otrzymujesz też nr telefonu do klienta. Scenariusze dostawy mogą być dwa, dużo tutaj zależy od Ciebie 🙂 Dostawa przewiduje dostarczenie towaru pod drzwi klienta, ale z racji covid czy utrudnionego parkowania, możesz zadzwonić do klienta i zasugerować mu wyjście po przesyłkę do Ciebie – większość klientów się na to bezproblemowo zgodzi, będąc pod wrażeniem szybkości dostawy, ale oczywiście trzeba brać pod uwagę, że dla niektórych osób może być to niemożliwe. Większość z klientów to kobiety, które mogą być zajęte domowymi sprawami czy opieką nad dzieckiem.
Zasięg usługi jest ograniczony do promienia 5km od sklepu, czyli realnie odległość do przejechania to będzie max 7km. Jeżeli będzie większa odległość, to za każdy kilometr otrzymasz dodatkowo 2 zł oraz 12,30 zł stawki bazowej za każdą przesyłkę. Odbierając np. 3 przesyłki i wykonując 10km, otrzymasz 36,90 zł, co da realnie 3,69 za każdy przejechany kilometr z dostawą.
Jesteśmy przekonani, że dobre działanie usługi umożliwi nam wprowadzanie kolejnych klientów w aplikacji, tak aby było ich jak najwięcej, co sprawi, że zarobki naszych kurierów, będą najwyższymi w branży – to leży w interesie nas wszystkich i liczymy na Wasze wsparcie w ulepszaniu usługi!

Link do rejestracji: https://mbpartners.pl/praca/xpressdelivery/